Tydzień Profilaktyki
W dniu 28 maja 2026 roku przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, uczestniczyli w Tygodniu Profilaktycznym zorganizowanym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu. Wydarzenie miało na celu promowanie wśród…
